O mnie

krzakNazywam się Małgorzata Krzak. Jestem psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego.

Ukończyłam szkolenie w zakresie psychoterapii osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym, a także Szkołę Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego. Oba szkolenia rekomendowane przez Polskiego Towarzystwo Psychologiczne. 

Od ponad 13 lat zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób, które doświadczają różnych kryzysów życiowych. Prowadzę terapię w nurcie poznawczo – behawioralnym (z elementami terapii skoncentrowanej na współczuciu oraz treningu uważności, dialektycznej terapii behawioralnej) oraz korzystam z dorobku psychologii pozytywnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Akademickim Centrum Pomocy Psychologicznej przy Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J.Brudzińskiego w Bydgoszczy. Na co dzień pracuję w   Bydgoskim Ośrodku Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki ,,BORPA’’ i pomagam osobom doświadczającym kryzysów osobistych.

Od 2008 roku prowadzę cykliczne warsztaty rozwojowe dla kobiet. Ponadto wielokrotnie prowadziłam autorskie warsztaty w ramach ogólnopolskiego festiwalu PROGRESSteron organizowanego przez warszawską Dojrzewalnię Róż oraz warsztaty dla magazynu ZWIERCIADŁA w ramach akcji ,,Wolni od stresu”. Współpracowałam z jedną z pierwszych w Bydgoszczy Pracowni Rozwoju Osobistego ,,Spinka”. 

Od 2007 roku systematycznie tworzę i realizuję autorskie warsztaty z zakresu kompetencji ,,miękkich” i treningi interpersonalne dla firm szkoleniowych.

Wiedzą i umiejętnościami dzielę się ze studentami pracując jako wykładowca zewnętrzny dla Uniwersytetu SWPS  oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.