O mnie

krzakNazywam się Małgorzata Krzak. Jestem psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego.

Ukończyłam szkolenie w zakresie psychoterapii osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym, a także Szkołę Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego. Oba szkolenia rekomendowane przez Polskiego Towarzystwo Psychologiczne. 

Od ponad 12 lat zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób, które doświadczają różnych kryzysów życiowych. Prowadzę terapię w nurcie poznawczo – behawioralnym (z elementami terapii skoncentrowanej na współczuciu oraz treningu uważności, dialektycznej terapii behawioralnej) oraz korzystam z dorobku psychologii pozytywnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Akademickim Centrum Pomocy Psychologicznej przy Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J.Brudzińskiego w Bydgoszczy. Na co dzień pracuję w   Bydgoskim Ośrodku Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki ,,BORPA’’.

Od 2008 roku prowadzę cykliczne warsztaty rozwojowe dla kobiet. Ponadto wielokrotnie prowadziłam autorskie warsztaty (dla kobiet, par) w ramach ogólnopolskiego festiwalu PROGRESSteron organizowanego przez  warszawską Dojrzewalnię Róż  oraz warsztaty dla magazynu ZWIERCIADŁA w ramach akcji ,,Wolni od stresu”. Współpracowałam z jedną z pierwszych w Bydgoszczy Pracowni Rozwoju Osobistego ,,Spinka”.

Od 2007 roku systematycznie tworzę i realizuję autorskie warsztaty z zakresu kompetencji ,,miękkich” i treningi interpersonalne dla firm szkoleniowych.

Wiedzą i umiejętnościami dzielę się ze studentami pracując jako wykładowca zewnętrzny dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu SWPS.